Jak szybko schudnąć z ud

Wraz z nadejściem dobrej pogody staramy się stracić całą nadwagę, ale czasami niektóre obszary, takie jak brzuch lub uda, są szczególnie problematyczne, aby szybko schudnąć. Dlatego tym razem chcieliśmy zostawić serię porad i zaleceń, aby schudnąć uda, ta część ciała, która szczególnie w przypadku kobiet jest bardzo trudna do zredukowania.

Zmiany w diecie w celu zmniejszenia ud

Trudne zadanie redukcji uda nieuchronnie dzieje się poprzez zmianę konsumpcji żywności i specjalny schemat ćwiczeń, aby nadać ton okolicy. Porozmawiajmy najpierw o diecie, a następnie ćwiczeniach.

Jakie pokarmy spożywać, aby schudnąć uda i biodra?

Po pierwsze, ważne jest, aby wyjaśnić, że nie ma żadnego rodzaju żywności, która jest prawdziwie magiczna i że tylko spożywając je, dokonaj cudu redukcji naszych ud. To stwierdzenie można zastosować do każdej części ciała i mówimy to tak wyraźnie, ponieważ o tej porze roku zaczynają się ogłoszenia tysięcy cudownych produktów, które, jak mówią, zmniejszą nasze jelita, uda, ramiona … Kłamstwo!

Pewne jest to, że włączenie niektórych pokarmów do naszej diety może pomóc nam szybciej schudnąć lub spalić tłuszcz, a nie z powodu cudownego problemu, ale dlatego, że wykazują pewne właściwości przeciwutleniające lub spalają tłuszcz. Niektóre przykłady tego typu żywności mogą być:

 • Zielona herbata
 • Czerwona herbata
 • Grejpfrutowy
 • Imbir
 • Soja
 • Ocet jabłkowy
 • Lemon
 • Czosnek
 • Skrzyp

Dlatego zaleca się zwiększenie spożycia tego rodzaju żywności, zmniejszenie zawartości soli i cukru, spożywanie większej ilości owoców i warzyw oraz, ostatecznie, zmniejszenie spożycia kalorii. Jeśli masz chwilę, w której zjesz kota, możesz spróbować wody pitnej i zjeść kawałek owoców, żeby „oszukać” żołądek. Pamiętaj, że większość spożywanych przez nas tłuszczów trafia bezpośrednio na uda i pośladki, co zmotywuje Cię do zdrowego odżywiania.

Ćwiczenia, aby schudnąć pośladki i uda

Prawie każdy rodzaj aktywności, który wymaga pewnego wysiłku i który jest wykonywany rutynowo, pomoże zrzucić wagę i utrzymać nas w formie. Jednakże, jeśli chcemy schudnąć w okolicach ud i pośladków, mamy to łatwe: będziemy musieli wykonywać ćwiczenia wskazane wyłącznie po to, aby podkreślić ten obszar. A jakie ćwiczenia są tak specyficzne? Cóż, co zostawimy poniżej:

Ćwiczenia sercowo-naczyniowe

Ten rodzaj ćwiczeń jest dobry dla ogólnej utraty masy ciała, ponieważ pozwala nam spalać nagromadzony i niepotrzebny tłuszcz w dowolnej części ciała. Ćwiczenia sercowo-naczyniowe dotyczą chodzenia, biegania, jazdy na łyżwach, skakania, pływania, jazdy na rowerze, spinningu i tym podobnych.

Pilates

Oprócz tego, że jest jednym z najlepszych ćwiczeń do zwalczania bólu pleców i napięcia brzucha, jest idealny do pracy na udach i biodrach. Sztuczka polega na oddychaniu i postawie.

Specjalne ćwiczenia redukujące uda

 1. Hip lift

W pozycji leżącej na plecach, z ugiętymi nogami i nogami opartymi na podłodze, podnosimy biodra do góry i trzymamy przez kilka sekund. Następnie wracamy do początkowej pozycji i powtarzamy.

 • Elewacja nóg

Siadamy na podłodze z wyciągniętymi nogami i podnosimy jedną z nich tak bardzo, jak to możliwe, bez ranienia nas wyraźnie. Wracamy do początkowej pozycji i powtarzamy. Następnie robimy to również drugą nogą.

 • Podnoszenie nóg na 4 nogach

Ustawiamy się na czworakach, z wyprostowanymi plecami i rękami i kolanami opartymi o ziemię. Podnosimy jedną nogę do tyłu i do góry bez wygięcia grzbietu. Wracamy do początkowej pozycji i powtarzamy. Robimy to obiema nogami.

 • Elewacja boczna

Leżymy na boku, wspieramy przedramię na podłodze i podnosimy nogę, która nie spoczywa na ziemi. Wracamy do początkowej pozycji i powtarzamy leżąc po drugiej stronie.

 • Przysiady

Jest to jedno z najlepszych ćwiczeń do utraty wagi ud i pośladków, doskonale wiesz, co to jest, nie demontuj. To trudne, ale naprawdę skuteczne, więc nie pomiń tego. Staniemy z lekko rozstawionymi nogami i zginamy kolana, utrzymując proste plecy. Następnie wracamy do pozycji wyjściowej. Powtórzyliśmy kilka razy.

Jak widać, przerzedzenie ud nie jest łatwym zadaniem, ale stosując się do zaleceń i zaleceń, które zaproponowaliśmy w tym artykule, będąc stałymi, ćwicząc ćwiczenia i przestrzegając zdrowej diety, osiągniesz wszystkie wyznaczone cele.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *